بیلیگ بوک

فروشگاه کتاب فارسی بیلیگ بوک

یکی از دغدغه‌های ایرانیان مقیم خارج همواره تهیه کتاب ایرانی بوده؛ زیرا دسترسی به فروشگاه‌هایی که اقدام به فروش کتاب ایرانی می‌کنند بسیار محدود است و معمولاً کتاب دلخواه مورد نظر را نمی‌توان در آنجا پیدا کرد. 

بیلیگ بوک اقدام به حل این مشکل دیرینه کرده است و از این پس شما می‌توانید در هر کجای این کره خاکی باشید به راحتی اقدام به خرید کتاب از ایران بکنید و در سریع‌ترین زمان ممکن کتاب خود را درب منزل تحویل بگیرید.

سفارش کتاب درباره ما

چرا از ایران کتاب بخریم ؟

نمونه کتاب ارسال شده

پیشنهادات بیلیگ بوک برای خرید کتاب فارسی

ما می‌توانیم هر کتابی که در دایران کوجود باشد را برای شما تهیه کنیم، ولی برای سهوت در انتخاب کتاب برای شما عزیزان لیستی از پرفروش‌ترین کتاب‌های حال حاضر ایران را تهیه کردیم که می‌توانید آن را مشاهده کنید

برای مشاهده همه کتاب‌های پیشنهادی می‌توانید کلیک کنید:

تمام پیشنهادات بیلیگ بوک

نظر مشتریان بیلیگ

غزل پروفایل اینستاگرام

من الان 10 ساله شیکاگو هستم تو چند سال اخیر که با پادکست علی بندری آشنا شدم خیلی دوست داشتم کتاب های فارسی بخونم اما اینجا کتاب فروشی ایرانی نداشت وقتی با بیلیگ آشنا شدم هر چی از ایران بخوام سریع برام میفرستن.

حسین پروفایل اینستاگرام

طی چند سال اخیر بسیاری از دوستام از کشور رفتن و ارتباطمون فقط مجازی بود اما بیلیگ بوک کاری کرد که دوباره حس نزدیکی با خواندن یک کتاب از صادق هدایت برای من و دوستام زنده بشهو ساعت‌ها با هم دربارش حرف بزنیم.

آروین پروفایل اینستاگرام

یک ساله آلمان زندگی میکردم اما حرف زدن با افراد برام هنوز سخته و منو به انزوا کشونده. اما با سفارش کتاب های آموزش زبان آلمانی از ایران تونستم سریعاً زبان رو یاد بگیرم و کلی دوست پیدا کنم. واقعاً ممنون از بیلیگ

خرید کتاب از ایران

یکی از دغدغه‌های ایرانیان مقیم خارج، دسترسی نداشتن به کتاب‌های فارسی است. لذت خواندن کتاب به زبان مادری هیچگاه قابل مقایسه با خواندن همان کتاب به زبان اصلی نیست. اما بسیاری از کتاب‌های فارسی و ترجمه‌شده در خارج کشور وجود ندارد و کتاب‌فروشی‌های معدودی اقدام به فروش این نوع کتاب‌ها می‌کنند که مسلماً تعداد آن‌ها بسیار کم است. بنابراین عدم وجود کتاب‌فروشی‌های فارسی در نقاط دنیا، از مشکلاتی‌ست که برای ایرانیان وجود دارد.

 

مشکلات مراجعه به کتاب فروشی ایرانی در خارج

اولاً، این کتاب‌فروشی‌ها بسیاری از کتاب‌های فارسی را در قفسه‌های خود ندارند! دلیل این امر هم این هست که این کتاب‌فروشی‌ها نمی‌توانند تمام کتاب‌های موجود در خیابان انقلاب را وارد مغازه خود کنند!!

دوماً، قیمت تمام‌شده این کتاب‌ها در مقایسه با قیمت آن در ایران بسیار بیشتر است چراکه شیوه تامین کتاب‌ها توسط این مغازه‌ها پرهزینه است و به علاوه باید مالیات هم بابت خرید کتاب از این کتاب‌فروشی‌ها پرداخت کنید. همچنین در صورتی که این کتاب‌فروشی در نزدیکی محل زندگی شما نباشه باید حضوری به آن کتاب‌فروشی مراجعه کنید یا اینکه تماس بگیرید و بگید که کتاب‌ها رو براتون با پست داخلی ارسال کنند. که این هم مستلزم هزینه اضافی و زمان ۴ تا ۷ روزه برای ارسال کتاب است.

سوماً، این کتاب‌فروشی‌های معدود امکان خرید آنلاین هم ندارند و اگر هم داشته باشند غالباً لیست کتاب‌های موجودشان به‌روز نیست! 

برای مثال شما اگر در آلمان دانشجو هستید باید برای سفارش کتاب ابتدا تحقیق کنید آیا محل شما کتابفروشی ایرانی دارد یا نه؛ سپس باید با صرف وقت به آنجا بروید و با قیمتی هنگفت کتاب مورد نظر را بخرید. اما در بیلیگ بوک تنها با یک کلیک ساده می‌توانید با صرف کمترین و با بهترین قیمت کتاب مورد نظر خود را در آلمان سفارش دهید و دسترسی به تمام کتابفروشی‌های ایرانی در اروپا داشته باشید.

 

راه حل بیلیگ بوک

بیلیگ‌بوک برای حل این مشکل سعی کرده‌است بهترین، سریع‌ترین و ارزان‌ترین راه‌ را پیدا کند تا ایرانیان مقیم خارج  کشور بتوانند از خانه خودشان با کمترین هزینه، به تمام کتاب‌های فارسی موجود در ایران دسترسی داشته باشند.

BilligBook یه تیم تامین کتاب بین‌المللی هست که تمام سفارشات شما رو تهیه می‌کنه و با کمترین هزینه و سریع‌ترین زمان، درب منزل به دست‌تون می‌رسونه!

 

مراحل سفارش در بیلیگ

فقط کافیه لیست کتاب‌هایی که لازم دارید رو در فرم ثبت سفارش سایت بنویسید و برای ما ارسال کنید. در کمترین زمان سفارش شما رو بررسی و فاکتور براتون ارسال میشه.

نحوه پرداخت هم با حساب پی‌پال هست. شما می‌تونید به راحتی مبلغ رو به یورو یا دلار به حساب پی‌پال پرداخت کنید.

 

 

 

در صورتی که سوالی دارید می‌توانید به صفحه سوالات متداول مراجعه کنید و اگر پاسخ مربوطه را پیدا نکردید از طریق پشتیبانی آن را برای ما ارسال کنید:

سوالات متداول پشتیبانی