سلام ما یه کتاب‌فروشی آنلاین کوچولو هستیم که قصد داریم بهترین دوستمون کتاب رو به راحت‌ترین و ارزون‌ترین شکل ممکن در اختیار همه قرار بدیم مخصوصا فارسی‌زبونای خارج که دسترسی کم‌تری به کتاب‌های جذابی که تو ایران چاپ می‌شه دارند. البته می‌تونند تو کشورای دیگه اون کتاب رو به زبان اصلی تهیه کنند اما خوندن به زبون مادری یه مزه‌ی دیگه داره.
ما از طریق پی‌پال خیلی آسون هزینه‌ی کتاب و ارسالش رو از شما می‌گیریم و تمام تلاشمون رو می‌کنیم که با تحقیق و مطالعه بهترین ترجمه‌ی کتاب مورد علاقه‌تون رو در اختیارتون قرار بدیم.

 

البته با توجه به نیاز هم‌وطنان ما تصمیم گرفتیم کمی حوزه فعالیت خودمون رو گسترش بدیم و علاوه بر کتاب، کالاهایی که از نظر ما و پست ملی مشکلی برای ارسال به خارج کشور نداشته باشن هم براتون بفرستیم.

مزایای بیلیگ بوک

داستان ما

ما چندتا دوست بودیم که دوست داشتیم که آدمای بیشتری کتاب بخونن و خب احساس کردیم فارسی‌زبان‌های مقیم خارج، دسترسیشون به کتاب‌هایی که داخل ایران هست محدوده و ما باید کتاب‌هایی که در داخل ایران هست رو به دستشون برسونیم.
این شد که دور هم جمع شدیم و هم بیشتر کتاب خوندیم هم بیشتر کتاب پیشنهاد دادیم و تا امروزم کلی کتاب به دست دوستامون توی آلمان و انگلیس، کانادا و … رسوندیم و سعی کردیم تا بیشترین حد ممکن کتاب‌ها ارزون‌تر دستشون برسه.
تلاش ما اینه که نذاریم ارتباطمون با هم‌وطنامون توی خارج از کشور قطع بشه و همه حس کنیم در کنار هم هستیم چه دور چه نزدیک.

سرتون رو درد نیارم و در مورد خودمون بگم در مورد بیلیگ‌بوک، ما سفارشای شما رو می‌گیریم و در سریع‌ترین زمان ممکن هرجای دنیا که باشید کتاب رو براتون ارسال می‌کنیم
اصلن معنی بیلیگ که یه کلمه آلمانیه میشه ارزون.
ما چندتا دوست بودیم که تو دوران سربازی و توی موسسه گوته با هم آشنا شدیم (دلیل اسم بیلیگ هم همینه!)،
اونجا (سربازی رو میگم) اکثر بچه‌ها وسایل ضروری زیادی می‌آوردن اما کتاب جزو اون‌ها نبود، اما برای ما کتاب جزء وسایل ضروری بود و بقیه ازمون کتاب می‌گرفتن تا حوصله‌شون سر نره واسه همین ما تو فکرمون بود که همین کار بعد از سربازی انجام بدیم یعنی کتاب رو برسونیم به جاهایی که تهیه‌اش برای آدما سخت‌تره واسه همین تصمیم گرفتیم بیلیگ‌بوک رو راه‌اندازی کنیم و تا جایی که امکان داره با قیمت مناسب کتاب رو به دست هموطنای خارج از کشورمون برسونیم که تهیه‌ی کتاب به زبان فارسی براشون مشکل‌تره.

تیم بیلیگ بوک

تیم ما متشکل از تمام مردم ایران در سراسر دنیا است چون علاوه بر هسته اصلی تیم‌مون که در پایین آوردیم از خیلی از افراد دیگه هم برای پیشبرد اهداف‌مون کمک گرفتیم و می‌گیریم. دوستان وفادار ما از کشور های مختلف دنیا در بیلیگ بوک و رسوندن کتاب ها به فارسی زبانان دنیا نقش دارند.

مسعود بختیاری

masoud bakhtiyari
Ceo and founder

مصطفی نظری

Mostafa Nazari
CTO & founder

عرفان جیتی

Erfan
CMO & Co founder

افق بیلیگ بوک

همانطور که مشخص است آرزوی قلبی ما این است که افراد خارج کشور به داخل کشور و ایرانیان داخل کشور به خارج کشور کمک کنند و به یکدیگر سود رسانی کنند. قله ما این است بتوانیم انقدر کالای ایرانی را به خارج کشور صادر کنیم تا بتوانیم بسیاری از محصولات با اصالت ایرانی را در جهان مطرح کنیم تا آنجا که در خانه هر فردی در جهان حداقل یک گلیم دست بافت ایرانی باشد.

به شما اطمینان می‌دهیم این آرزو خیالی نیست همانطور که برای کشورهایی مثل کره جنوبی یا فرانسه خیالی نبوده. تا حالا به این فکر کرده‌اید چندتا از کالاهایی که در خانه شما است نماد یک کشور دیگر است؟

تماس با ما ثبت سفارش