خرید کتاب فارسی در آلمان

در بیلیگ بوک می‌تونی هر کتاب فارسی رو مستقیم از ایران خریداری کنی. ما کتاب‌های مورد نظر شما را تهیه و با بهترین قیمت برای شما به سراسر آلمان ارسال می‌کنیم

ثبت سفارش هزینه پست

آمار ارسال به آلمان

در آلمان، به ایران متصل باشید!

اگر سالیان سال هم باشد که به آلمان مهاجرت کرده باشید بازهم کمبود ارتباط با ایران را حس می‌کنید. بیلیگ بوک اقدام به حل این مشکل دیرینه کرده است و از این پس شما می‌توانید در هر کجای این کره خاکی باشید به راحتی اقدام به خرید کتاب و سایز کالاها در آلمان بکنید و در سریع‌ترین زمان ممکن کتاب خود را درب منزل تحویل بگیرید.

ارسال کتاب از ایران به آلمان

خرید و مطالعه کتاب فارسی در آلمان در گذشته‌آی نه چندان دور بسیار سخت بود. یا کتاب‌فروشی ایرانی ایرانی نزدیک محل زندگی شما وجود نداشت یا کتابی که شما می‌خواستید در آنجا موجود نبود! با بیلیگ بوک هر کتابی را که بخواهید برای شما به آلمان می‌فرستیم.

هدیه به دوستان خود در ایران

هدیه به دوستان و خانواده در ایران یکی از لذت‌بخش‌ترین کارها برای مهاجرین است که نشان دهند هنوز به یاد عزیزان خود هستند. از طریق بیلیگ بوک می‌توانید با استفاده از پی‌پال هزینه کالا را پرداخت کنید سوس ما آن را در ایران خریداری و له درب منزل دوست‌تان می‌فرستیم.

ارسال کالاهای مجاز به آلمان

اگر بجز کتاب قصد خرید کالایی از ایران را دارید، در صورتی که ارسال آن کالا مجاز باشد و تعداد بالا از آن نخواهید می‌توانیم آن را برای شما ارسال کنیم.

   

کتاب‌فروشی ایرانی در آلمان

چرا بیلیگ بوک؟

تلاش برای ارائه بهترین تجربه خرید از ایران برای فارسی زبانان آلمان مهم‌ترین هدف ما است

نمونه‌های ارسالی به آلمان

نظر مشتریان مقیم آلمان

من و همسرم بینهایت خوشحال هستیم که بالاخره میتونیم از ایران کالاهایی رو که اینجا در دسترس نداریم سفارش بدهیم. شما بسیار حرفه ای و صبور و همیشه مهربان و لبخند بر لب به خواسته های ما رسیدگی می‌کنید.

با سپاس فراوان، من کتاب‌هایم را در عرض یک هفته با بسته بندی فوق العاده دریافت کردم. برای لذت بیشتر از خواندن کتاب و در دسترس داشتن آنها، بارها و بارها به شما سفارش خواهم داد. دوباره تشکرات فراوان و آرزوی موفقیت

مراحل سفارش در آلمان

همین حالا سفارش خود را ثبت کنید

روش و هزینه پست به آلمان

روش اول ارسال کتاب‌ها با پست دولتی به تمام شهرهای آلمان است که این روش حدودا ۴ تا ۱۰ روز طول می‌کشه و هزینه ارسال هم بستگی به وزن کتاب‌ها داره. اما با افزایش وزن قیمت پست خیلی بالاتر نمیره. بنابراین بهتره که وزن سفارش‌تون بیشتر باشه. هرچقدر وزن بیشتر باشه قیمت پست به‌صرفه‌تر خواهد شد.

روش دوم ارسال کتاب‌ها به آلمان از طریق شرکت‌های پست خصوصی است که بین ۲ تا ۶ روز طول می‌کشه تا کتاب‌ها به آلمان برسه. اما هزینه پست در این روش بیشتر از هزینه پست دولتی است. این روش در صورتی که مناسب شماست که خیلی عجله داشته باشید و هزینه ارسال کتاب‌ها براتون اهمیت زیادی نداشته باشه.

روش سوم بیلیگ بوک برای ارسال کتاب‌ها به شهرهای مختلف آلمان استفاده از مسافرانیه که از ایران به شهرهای مختلف آلمان پرواز دارند. هزینه ارسال مسافری به آلمان کمی از پست ملی کمتر است ولی سرعت اون بسیار بالاتر است. البته محدودیت‌هایی برای ارسال کتاب به صورت مسافری وجود دارد و ممکن است توافق‌هایی برای رضایت مسافرت نیز در این روش انجام دهید.

قیمت پست به آلمان را می‌توانید مشاهده کنید:

وزن (کیلوگرم) هزینه (تمام شهرها)
تا 500 گرم (پاکت) 12 یورو
تا 1 کیلوگرم (پاکت) 17 یورو
تا 2 کیلوگرم (پاکت) 28 یورو
تا 500 گرم (جعبه) 15 یورو
تا 1 کیلوگرم (جعبه) 21 یورو
تا 2 کیلوگرم (جعبه) 35 یورو
2 تا 3 کیلوگرم 29 یورو
3 تا 4 کیلوگرم 32 یورو
4 تا 5 کیلوگرم 35 یورو
5 تا 6 کیلوگرم 39 یورو
6 تا 7 کیلوگرم 42 یورو
7 تا 8 کیلوگرم 45 یورو
8 تا 9 کیلوگرم 49 یورو
9 تا 10 کیلوگرم 55 یورو

تمام قیمت ها حدودی و با تلورانس 2 یورو است.

کتاب‌های محبوب ایرانیان آلمان

پرفروش‌ترین کتاب‌های فارسی خریداری شده از آلمان در لیست روبرو آورده شده است:

رمان (داستان)

گتسبی بزرگ

رمان (داستان)

کیمیاگر

رمان (داستان)

کوری

رمان (داستان)

کلیدر

ارسال کتاب به شهرهای آلمان

خرید کتاب فارسی در آلمان نیاز تمام فارسی زبانانی‌ست که در سال‌های اخیر از کشورهای ایران، افغانستان، تاجیکستان و … به آلمان مهاجرت کرده‌اند. تعداد زیادی از دانشجویان ایرانی و فارسی زبان در آلمان به خرید کتاب دانشگاهی و کتاب درسی به زبان فارسی نیاز دارند تا بتوانند امتحانات و مطالعات خود را بهتر انجام دهند.گذشته از این خرید کتاب های عمومی و رمان و … هم نیاز خیلی از اهالی کتاب و کتاب‌خوانی است.دسترسی به کتاب‌ فارسی و ترجمه شده، آن هم به وسعت کتابفروشی‌های ایرانی در آلمان تقریبا غیر ممکن است.به همین دلیل است که رسالت خودمان را در بیلیگ بوک، ارسال کتاب از ایران به سراسر دنیا قرار دادیم. بیلیگ بوک با تمام کتابفروشی هایی که تا الان دیده اید فرق دارد. در ادامه به بررسی مزایای کتابفروشی ایرانی بیلیگ بوک می‌پردازیم.

 مشاهده بیشتر > 

کتابفروشی ایرانی در برلین

برلین بزرگ‌ترین و پرجمعیت‌ترین شهر آلمان است که از نظر جمعیت ایرانیان مهاجر آلمان در صدر لیست قرار دارد.

کتابفروشی ایرانی در هامبورگ

کتابفروشی ایرانی در فرانکفورت

کتابفروشی ایرانی در کلن

کتابفروشی ایرانی در دوسلدورف

چرا از بیلیگ بوک خرید کنیم؟

مزایای اصلی بیلیگ بوک به طور خلاصه عبارت اند از:

 • دسترسی به تمام کتاب های نو و دست دوم در ایران
 • قیمت بسیار منصفانه کتاب ها (حتی کمتر از کتاب های الکترونیک)
 • ارسال تقریبا دو هفته ای به آلمان
 • هزینه ارسال به‌صرفه (مخصوصا در وزن بالا)
 • امکان پرداخت با PayPal و انواع دبیت کارت (مثل مستر کارت و  ویزا کارت و …)
 • امکان پرداخت با ارزهای دیجیتال (مثل تتر که در این صورت فاکتور شما ۵ الی ۱۰ در صد تخفیف خواهد شد)
 • امکان پرداخت ریالی (در این صورت فاکتور شامل ۷ الی ۲۰ درصد تخفیف خواهد شد)
 • پشتیبانی و اعلام وضعیت مرسوله توسط بیلیگ بوک به مشتریان
 • تخفیف ۱۰ درصدی همیشگی پس از اولین خرید

در ادامه به بررسی اجمالی مزایای اصلی بیلیگ بوک می‌پردازیم.

دسترسی به تمام کتاب های موجود در ایران

پیدا کردن کتابفروشی ایرانی در برلین، فرانکفورت، هامبورگ، کلن، دوسلدورف و هانوفر که شهرهای بزرگ آلمان با جمعیت فارسی زبان زیادتری نسبت به شهر های دیگر آلمان هستند، کار بسیار سخت یا حتی غیر ممکن است. حالا فرض کنید بخواهید در شهرهای کوچکتر و با جمعیت کمتر مثل برانشوایگ، درسدن، هایدلبرگ، آخن و … که به نوبه خودشان جمعیت دانشجویان ایرانی قابل توجهی دارند، به دنبال فروشگاه ایرانی (نه حتی کتابفروشی ایرانی!) بگردید. مسلما در سال‌های اخیر با افزایش تعداد ایرانیان مهاجر در آلمان، تعداد مغازه های ایرانی آلمان هم افزایش پیدا کرده است اما تعداد کل کتابفروشی های ایرانی در آلمان کمتر از انگشتان دست است.خب، با وجود این مشکل، حتی اگر بتوانید یک کتابفروشی ایرانی در یکی از شهرهای آلمان پیدا بکنید، به احتمال خیلی زیاد نمی‌توانید همه کتاب های مورد نیازتان را در این فروشگاه پیدا کنید. دلیل آن واضح است. کتاب فروشی های آلمان نمی‌توانند تمام کتاب های موجود در ایران را به مغازه خودشان منتقل کنند! فکر کنید چند هزار جلد کتاب که در باغ کتاب تهران وجود دارد چه طور می‌تواند به آلمان منتقل شود؟!حتی اگر این اتفاق هم بیفتد هزینه گمرک و ورادات این حجم از کتاب به آلمان آن قدر زیاد خواهد بود که قیمت کتاب برای شما به صرفه نخواهد شد.کتاب فروشی ایرانی بیلیگ بوک برای رفع این مشکل، تمام کتاب‌ها را بر طبق سفارشات مشتریان تهیه و ارسال می‌کند. یعنی موقع خرید از بیلیگ بوک لازم نیست نگران موجودی یا عدم موجودی یک کتاب باشید! هر کتابی که اراده بکنید و آن کتاب در تمام ایران قابل تهیه باشد، توسط تیم تامین بیلیگ بوک برای شما تهیه می‌شود.این شامل تمام کتاب های دست دوم، چاپ تمام و نو می‌باشد. قاعدتا تامین کتاب‌های دست دوم و چاپ تمام به زمان بیشتری نسبت به کتاب های نو نیاز دارند.

خرید کتاب از ایران با پرداخت ارزی 

یکی دیگر از مزایای بیلیگ بوک روش‌های پرداخت ارزی و ریالی چندگانه است. روش‌های پرداخت در بیلیگ بوک عبارت اند از:

 • پرداخت با PayPal
 • پرداخت با انواع دبیت کارت (مانند مسترکارت و ویزاکارت و …)
 • پرداخت با ارزهای دیجیتال ( مانند تتر)
 • پرداخت ریالی

پرداخت با PayPal

در بیلیگ بوک می‌توانید مبلغ سفارش‌های خود را از طریق PayPal پرداخت نمایید. در این روش یک Invoice پی‌پل به آدرس ایمیل شما ارسال می‌شود که می‌توانید به راحتی آن را پرداخت کنید. داشتن اینوویس پی‌پل علاوه به رسمیت بخشیدن و ایجاد اطمینان بیشتر از خرید باعث می‌شود در صورت لزوم مدارک پرداخت و خرید خود را جهت اثبات ارزش مرسوله به گمرک ارائه بدهید و از پرداخت گمرکی معاف بشوید.

پرداخت با دبیت کارت

دبیت کارت یا کارت اعتباری از انواع کارت های بانکی است که معروف‌ترین آن‌ها مستر کارت و ویزا کارت هستند. در صورتی که شما اکانت پی‌پل نداشته باشید، می‌توانید مبلغ سفارش کتاب را از طریق دبیت کارت پرداخت کنید. بیلیگ بوک برای شما یک لینک درگاه پرداخت اینترنتی ارسال می‌کند که می‌توانید خیلی راحت به صورت آنلاین مبلغ را پرداخت کنید. البته در این روش امکان پردخت آنلاین از کشورهای پاکستان و آمریکا و ایران وجود ندارد.از طرفی در این روش امکان ارائه مدرک معتبر پرداختی به گمرک هم وجود ندارد. البته که معمولا مشکلی پیش نمی‌آید اما پرداخت با پی‌پل گزینه بهتری نسبت به این روش خواهد بود.

پرداخت با تتر

پرداخت با ارزهای دیجیتال از جمله تتر یکی از بهترین و سریع‌ترین روش‌های پرداخت به‌روز است. در این روش تراکنش های با کارمزد بسیار کم و با سرعت بسیار بالا انجام می‌شوند. در این روش هم مدرکی دال بر پرداخت برای ارائه به گمرک وجود ندارد. اما در صورتی که این روش رو برای پرداخت انتخاب کنید، از ۵ الی ۱۰ درصد تخفیف (بسته به مقدار سفارش) بر روی کل فاکتور برخوردار خواهید شد.

پرداخت ریالی

در صورت پرداخت ریالی به حساب بیلیگ بوک در ایران، می‌توانید از ۷ الی ۲۰ درصد تخفیف (بسته به حجم سفارش) به روی کل فاکتور برخوردار شوید. این روش هم مناسب افرادی است که در ایران حساب دارند و می‌خواهند با تخفیف زیاد کتاب خریداری کنند. در این روش هم امکان ارائه مدرک معتبر پرداختی به گمرک وجود ندارد.

ارسال کتاب از ایران به تمام شهرهای آلمان

یکی دیگر از مزایای بیلیگ بوک امکان ارسال کتاب به تمام شهرهای آلمان است. نکته مثبت ماجرا این است که هزینه ارسال به تمام شهرها در بیلیگ بوک یکسان است. روش‌های ارسال کتاب به آلمان به شرح زیر است:

 • ارسال با پست ملی
 • ارسال با پست خصوصی
 • ارسال با مسافر

در ادامه به بررسی هر کدام از این روش‌های ارسال می‌پردازیم.

ارسال کتاب به آلمان با پست ملی

بهترین راه ارسال کتاب به آلمان از نظر هزینه و زمان ارسال همین روش است. در این روش میانگین زمان رسیدن مرسولات به آلمان طبق دیتایی که ما طی چند سال جمع‌آوری کرده ایم، 16 روز است. در کشور آلمان برای دریافت کتاب ها معمولا نیازی به مراجعه حضوری به اداره پست منطقه نیست. کتاب ها یک یا دوبار توسط مامور پست به درب منزل شما آورده می‌شوند و در صورتی که شما تشریف نداشته باشید، مجبور هستید تا خودتان برای دریافت کتاب ها به اداره پست منطقه مراجعه کنید.

ارسال کتاب به آلمان با پست خصوصی

این روش سریع‌ترین و گران‌ترین روش ارسال کتاب به آلمان است. بعضی مواقع به ویژه در خصوص خرید کتاب دانشگاهی یا کتاب درسی از ایران باید کتاب ها هرچه سریع‌تر به آلمان برسند. در این گونه موارد پست خصوصی می‌تواند گزینه مناسبی باشد. میانگین زمان رسیدن مرسولات با پست خصوصی به آلمان 5 روز است. در این روش هم کتاب ها را درب منزل دریافت خواهید کرد و فقط در صورتی که مامور پست به منزل مراجعه کنید و تشریف نداشته باشید، مجبور می‌شوید به صورت حضوری برای دریافت کتاب ها به اداره پست مراجعه کنید.

ارسال کتاب به آلمان با مسافر

یکی از روش‌های جذاب و محبوب برای ارسال کتاب به آلمان استفاده از پست مسافری است. خوشبختانه به دلیل بالا بودن میزان تردد مسافران بین ایران و آلمان، امکان استفاده از پست مسافری برای ارسال کتاب به آلمان همیشه امکان‌پذیر است. زمان رسیدن مرسولات به آلمان در این روش کاملا مربوط به زمان پرواز مسافر است. با توجه به اینکه تقریبا هر هفته امکان ارسال کتاب با مسافر به آلمان وجود دارد، می‌توان گفت میانگین زمان رسیدن مرسولات با پست مسافری به آلمان حدودا 7 روز است.در روش پست مسافری، اگر مقصد مسافر با محل اقامت شما یکی باشد، بیلیگ بوک اطلاعات مسافر را در اختیار شما قرار می‌دهد و شما می‌توانید به صورت حضوری کتاب‌ها را از مسافر دریافت نمایید. در صورتی که مقصد پرواز مسافر با محل زندگی شما متفاوت باشد، مسافر کتاب ها را برای شما پست می‌کند. خوشبختانه هزینه پست داخلی آلمان برای تمام شهرها یکسان است و معمولا هم به صرفه است.

نیازمندی ایرانیان مقیم آلمان چیست؟

همان طور که گفته شد در سال‌های اخیر ایرانیان زیادی به آلمان مهاجرت کرده اند و هنوز هم این روند مهاجرت به آلمان با بهبود شرایط کرونا رو به رشد است. بیشتر ایرانیانی که از ایران به آلمان مهاجرت می‌کنند، ویزای تحصیلی دریافت می‌کنند و قصد تحصیل در آلمان را دارند. در واقع اکثر ایرانیان مقیم آلمان افراد تحصیل کرده و فرهیخته هستند که عموما اهل مطالعه و مشتاق خرید کتاب هستند.از طرفی ایرانیانی که در کشور آلمان هستند، غالبا امکان رفت و آمدهای زیاد به ایران و ملاقات با دوستان و خانواده خود را ندارند. این مشکل باعث شده است که نتوانند در مراسمات مختلف مانند تولد و عروسی و شب یلدا و عید نوروز و… برای دوستان و عزیزان خود در ایران هدیه ارسال کنند. بیلیگ بوک برای رفع تمام نیازمندی های ایرانیان مقیم آلمان در کنار شماست.

خرید کتاب دانشگاهی فارسی در آلمان

یکی از عمده نیازمندی‌های ایرانیان مقیم آلمان تامین کتاب‌های درسی و دانشگاهی است. خرید کتاب های دانشگاهی به زبان فارسی به خصوص در ترم‌های اول ورود به دانشگاه یکی از اولین مشکلات ایرانیان مقیم آلمان است. با توجه به زبان سخت آلمانی خواندن کتاب های درسی به زبان آلمانی در ابتدا برای خیلی از افراد تقریبا غیر ممکن است و به همین دلیل خرید کتاب های دانشگاهی فارسی در آلمان می‌تواند برای دانشجویان خیلی کمک‌کننده باشد.بنابراین برای خرید کتاب های درسی در آلمان می‌توانید فرم خرید کتاب رو در سایت بیلیگ بوک پر کنید تا با کمترین قیمت ممکن و در سریع‌ترین زمان کتاب‌های دانشگاهی فارسی را در آلمان درب منزل دریافت کنید. 

خرید زعفران و پسته و صنایع دستی در آلمان

یکی دیگر از نیازهای ایرانیان مقیم آلمان خرید زعفران، پسته، صنایع دستی ایرانی و … است که پیدا کردن آن‌ها در آلمان کار راحتی نیست. بیلیگ بوک برای رفع تمام نیازمندی های ایرانیان مقیم آلمان اقدام به همکاری جهت ارسال انواع سفارشات غیر از کتاب، مانند زعفران، پسته، لباس، صنایع دستی و … به آلمان کرده است. 

ارسال هدیه به دوستان و خانواده در ایران

ارسال هدیه به دوستان در ایران توسط بیلیگ بوک انجام می‌شود. در تهران و کرج امکان ارسال کیک و گل و تمام انواع هدایا وجود دارد. در شهرستان‌ها هم امکان ارسال انواع هدیه وجود دارد اما گل و شیرینی تر به علت عدم ماندگاری، امکان ارسال ندارند. شما می‌توانید به راحتی هرآنچه که دوست دارید به دوستان و عزیزانتان در ایران هدیه بدهید و آن‌ها را غافلگیر کنید! مبلغ سفارش‌ها رو هم می‌تونید به صورت ارزی پرداخت کنید و نوع سفارش و زمان ارسال و … هم، همه به انتخاب خودتان است.

سوالات متداول

اگر پاسخ سوال خود را در بین سوالات پایین نیافتید به ما پیام دهید:

پشتیبانی بیلیگ بوک
نحوه ثبت سفارش کتاب چه‌طوره؟

برای ثبت سفارش می‌تونید وارد وب سایت بیلیگ بوک بشید و فرم ثبت سفارش رو پر کنید. سپس یک ایمیل از طرف بیلیگ بوک به شما ارسال میشه که در اون فاکتور و هزینه‌ها اعلام شده و آدرس حساب پی‌پال نماینده بیلیگ بوک در آلمان هم در همان ایمیل موجود است که می‌تونید هزینه‌ها رو واریز کنید.همچنین می‌تونید از طریق دایرکت اینستاگرام برای ثبت سفارش با تیم بیلیگ بوک در ارتباط باشید.

آیا باید اول هزینه کتاب ها رو پرداخت کنم؟

بله، بعد از اینکه هزینه کتاب‌ها رو به حساب پی‌پال بیلیگ بوک در آلمان واریز کردید، کتاب‌های شما به همراه هدایا و سوغاتی در بسته‌بندی مخصوص به آدرس‌تون ارسال میشه.

چه کتاب‌هایی در بیلیگ بوک موجود است؟

تمام کتاب‌های فارسی و ترجمه‌شده که چاپ آن‌ها متوقف نشده باشد و یا فروش آن‌ها ممنوع نباشد در بیلیگ بوک قابل سفارش هستند. این یعنی در بیلیگ بوک به تمام منابع و کتاب‌‌های موجود در ایران دسترسی خواهید داشت.

می‌توان از خارج خرید برای ایران داشته باشم؟

بلهِ بسیاری برای هدیه و کمک به خانواده از خارج کشور با پرداخت با پی‌پال خرید خود را ثبت می‌کنند و ما آن را برای‌شان پست داخلی می‌کنیم. در این مورد قیمت پست هم قاعدتا بسیار ناچیز خواهد شد و شما پول کالا را تنها خواهید داد.

بیلیگ بوک را به دوستان خارج از کشور خود معرفی کنید   تخفیف ۱۰ درصدی در خرید خود دریافت کنید