پایه اصلی کسب و کار ما بر پایه اعتماد و رضایت مشتری عزیزمان است. همانطور که مشخص است فرایند لجستیک به خارج از کشور خارج از اختیار ما است و ممکن است به احتمال هر چند کم مشکلاتی از سمت پست برای بسته شما پیش بیاید.

عمده مشکلات پیش آمده در بیلیگ بوک به دو دسته زیر تقسیم می‌شود:

  • در فرایند پست مشکلاتی نظیر دیر رسیدن یا نرسیدن بسته بوجود می‌آید.
  • کالاهای داخل بسته آسیب دیده‌اند یا ناقص بدست شما رسیده‌اند.

برای مورد اول ما ملاک را کد رهگیری مرسوله در نظر می‌گیریم. یعنی اگر برای مدتی (حدودا دو هفته) حالت کالا تغییری نکرد و نه ما و نه شما نتوانسته باشیم با توجه به جایی که مرسوله است پیگیری انجام دهیم، خود را موظف می‌دانیم وجه دریافتی از شما را پس دهیم. اگر کالا پس از مدتی بدست شما رسید می‌توانید مبلغ آن را بپردازید و اگر بسته به دست ما رسید می‌توانید درخواست ارسال مجدد کالا را دهید.

در بسته‌بندی مرسوله بیلیگ بوک که با نایلون حبابدار صورت می‌گیرد سعی شده است احتمال خسارت کالا به صفر برسد ولی اگر مرسوله با آسیب بدست شما رسید، می‌توانید مبلغ آن را پس بگیرید یا ارسال درخواست مجدد آن کالا را کنید.

 

با توجه به بالا بودن هزینه پست خارحه در بسیاری از موارد بازگرداندن کالا برای ما صرفه اقتصادی ندارد و ما متاسفانه نمی‌توانیم کالایی که بصورت صحیح ارسال و دریافت شده پس بگیریم. به همین دلیل در انتخاب کالا باید دقت لازم را داشته باشید. البته در این مورد هم ما سغی می‌کنیم حتما رضایت شما را جلب کنیم و اگر 1 درصد هم خطا از سمت ما صورت گرفته باشد آن را برای شما جبران کنیم.

بصورت کلی شما می‌توانید در هنگام ثبت سفارش، تیک درخواست بیمه را نیز فعال کنید تا اگر موارد بالا برای مرسوله شما بوجود آمد ما با سرعت بسیار بیشتر اقدام به ارسال مجدد مرسوله برای شما بکنیم.

 برای سفارش و راهنمایی بیشتر از لینک‌های زیر اقدام کنید:

ثبت سفارش سوالات متداول