دسترسی به تمام فروشگاه‌های ایرانی در بیلیگ بوک

ارسال انواع کالاها و محصولات ایرانی به خارج کشور

تقریبا هر کالایی که قابل ارسال باشه رو می‌تونیم برات با بهترین قیمت بفرستیم

با توجه به اختلاف ارزی ایران با کشوری که در آن زندگی می‌کنید، خرید مستقیم از فروشگاه‌ها و تولیدات ایرانی می‌تواند برای شما بسیار به صرفه باشد.

همین حالا از ایران خرید کن

چیزهایی که خریدش از ایران جذابه

علاوه بر موارد بالا همانطور که می‌دانید بسیار از اجناس ایرانی کیفیت ساخت بسیار بالایی دارند. برای مثال چرم ایرانی در جهان از لحاظ کیفی نمونه ندارد. شما با خرید مستقیم از ایران می‌توانید بسیاری از کالاها و محصولات باکیفیت را با قیمت بسیار مناسب خریداری کنید ززا اختلاف ارزی باعث می‌شود قیمت تمام شده برای شما بسیار کمتر شود.

مزایای خرید از بیلیگ بوک

خرید از ایران در سراسر دنیا

کافیه اسم محصول یا لینک کالایی که می‌خواید رو برای ما بفرسنید تا در سریع‌ترین زمان اقدام به خرید و ارسال آن کالا برای شما کنیم.

  پس از پر کردن فرم پایین باید صبر کنید تا با شما پیام دهیم

  نکات خرید از فروشگاه اینترنتی ایرانی در خارج کشور

  بیلیگ بوک در اصل فروشگاه آنلاین ایرانی با ارسال به خارج کشور است. ما خود انبار نداریم بلکه کالای مورد نیاز شما را از فروشگاه‌های معتبر دیگر خریداری می‌کنیم و با بسته‌بندی مناسب برای شما ارسال می‌کنیم. همچنین تنها فروشگاه ایرانی هستیم که شما می‌توانید با دلار و یورو کالای مورد نیاز خود را خریداری کنید.

   

  محدودیت خرید آنلاین از ایران و ارسال به خارج

  برای خرید از بیلیگ بوک باید چند نکته پایین را رعایت کنید تا مشکلی در فرایند خرید بوجود نیاید (البته ما هنگام ثبت فاکتور این نکات را به شما تذکر می‌دهیم*

  1. کالاهای خریداری شده نباید همه یک جنس باشند. برای مثال شما نمی‌توانید تنها ۵ مدل از یک شلوار جین را سفارش دهید، زیرا در این شرایط بسته شما تجاری شده و قابل ارسال نیست و اگر هم ارسال شود در گمرک ایران و کشور شما ممکن است به مشکل بخورد.
  2. یک سفارش شما نمی‌تواند بالاتر از ۲۰ کیلوگرم باشد. اگر قصد دارید سفارش با وزن بالا دهید باید آن را چند بسته کنیم و توصیه می‌کنیم مخصوصا در سفارش اول بالاتر از ۲۰ کیلوگرم کالا خریداری نکنید.
  3. ممکن است برای پرداخت با پی‌پال چند حساب متفاوت به شما بدهیم. با توجه به تحریم بودن ایران برای کم کردن ریسک پرداخت، در برخی موارد ما مبلغ نهایی را در چند مرحله از شما دریافت می‌کنیم.
  4. در برخی از کشورها ممکن است گمرکی جداگانه از شما بگیرند. اخیرا مشاهده شده در بعضی از کشورهای اروپایی از مشتری درخواست مبلغی (معمولا ۱۵ یورو) بابت گمرکی بسته می‌کنند. این مورد کاملا دلخواهی و از دست ما خارج است.
  5. کالاهای خاکستری تنها بصورت مسافری قابل ارسال هستند. برخی از کالاهایی که احتمال می‌دهیم در پست یکی از کشورها به مشکل بخورند را یا ارسال نمی‌کنیم یا با هماهنگی شما آن را بصورت پست مسافری می‌فرستیم تا به مشکل نخوریم.

   

  خرید از ایران تحویل در خارج از کشور

  ما فروشگاهی به وسعت ایرانیان سراسر دنیا هستیم. هرجایی که قابلیت پست بسته برای ما داشته باشد می‌توانید از خدمات ما استفاده کنید. اما معمولا ما را با این نام‌ها می‌شناسند و بیشتر مشتریان ما در کشورهای زیر هستند:

  فروشگاه ایرانی در آلمان

  فروشاه ایرانی در آمریکا

  فروشگاه ایرانی در کانادا

  فروشگاه ایرانی در هلند

  فروشگاه ایرانی در سوییس

  فروشگاه ایرانی اروپا

  فروشگاه ایرانی فرانسه

  فروشگاه ایرانی در اتریش

  فروشگاه ایرانی در ایتالیا

  فروشگاه ایرانی در برلین 

  فروشگاه ایرانی در تورنتو

  فروشگاه‌های پیشنهادی برای خرید از ایران

  سوالات متداول

  اگر پاسخ سوال خود را در بین سوالات پایین نیافتید به ما پیام دهید:
  پشتیبانی بیلیگ بوک
  فروشگاه ایرانی با قابلیت پرداخت با پی پال داریم؟

  در فروشگاه بیلیگ بوک قابلیت خرید با پی‌پال را دارید.

  سایت ایرانی که ارسال به خارج کجا است؟

  تقریبا هیچ فروشگاه ایرانی نداریم که بصورت مستقیم دارای ارسال به خارج کشور باشند به همین دلیل بیلیگ بوک تصمیم گرفته است اینکار را برای تسعیل فرایند خرید از ایران برای هم‌وطنان انجام دهد.

  از چه جاهایی می‌توانم خرید از ایران داشته باشم؟

  تمام فروشگاه‌های معتبر اینترنتی و حتی فیزیکی در تهران می‌توانید درخواست خرید دهید و ما آن را برای شما ارسال خواهیم کرد. تنها موردی که است هر چه دسترسی به فروشگاه مورد نظر شما سخت‌تر باشد زمان ارسال ممکن است طولانی‌تر شود.

  می‌توان از خارج خرید برای ایران داشته باشم؟

  بلهِ بسیاری برای هدیه و کمک به خانواده از خارج کشور با پرداخت با پی‌پال خرید خود را ثبت می‌کنند و ما آن را برای‌شان پست داخلی می‌کنیم. در این مورد قیمت پست هم قاعدتا بسیار ناچیز خواهد شد و شما پول کالا را تنها خواهید داد.